Pussy Talk izle – T

By admin on Mayıs 17, 2013 | Yorum yaz
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed Google

Film Bilgileri

Komedi, Fantastik ve Erotizm türünde sahnelerin yer aldığı 1975 yılı fransa yapımı olarak beyaz perdeye yansımış olan filmin senaryosunu kaleme alan isim Didier Philippe-Gérard ve Denis Diderot  olurken filmin yönetmenliğini üstlenen isim Claude Mulot olarak ön plana çıkmaktadır, Pussy Talk izle.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan başrol oyuncularından ön plana çıkan isimler arasında yer alan oyuncular Pénélope Lamour, Béatrice Harnois ve Sylvia Bourdon gibi isimlerden oluşmaktadır, filmin izleyicileri tarafından IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı paunı 5.3 seviyelerinde yer alır.

Film konusu, Mimar olan kocası tarafından cinsel yönden tatmin edilemeyen Joëlle, hiç beklenmedik bir anda cinsel organından gelen sesle şoke olur. Le Sexe Qui Parle izle Cinsel organında yaşayan ve konuşan bu organizma , Joëlle’ yi kocasıyla yaşayamadığı tatmini yaşaması için yoldan çıkartır ve onu başka erkeklere yönlendirir.

Bu durumun farkına varan ve rahatsızlık duyan kocası bir psikoloğun görmesi gerektiğini düşünür. Konuşan bir vajinayı göre psikolog, bunu basınla paylaşır ve sonrasında işin peşini bırakmayan bir gazeteci ve bu ilginç karı-koca arasında bir köşe kapmaca başlar.

Bu arada Joëlle’nin gençliğinde yaşadığı cinsel deneyimlere dair kısa bir yolculuğa da çıkarız.”Le sexe qui parle” çok ses getiren yönetmen Claud Mulot , daha sonra filmin ikincisini de çekse ilk film kadar ses getirmez.

Tür: Konulu

İzlenme: 4.857 izlenme

Etiketler:

Pussy Talk izle – T

Rastgele Filmler

Benzer Filmler

She Cat Filmi
Finders Keepers Filmi
Nam Nam Yetişkin Filmi İzle
Sappho Erotik film izle
Novo Erotik film