Jamon Jamon izle – T

By admin on Ocak 27, 2013 | Yorum yaz
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed Google

Film Bilgileri

Dram, Romantik ve Erotik türde sahnelerin yer aldığı 1992 yılı ispanya yapımı olarak beyaz perdeye yansıyan yapımın senaryosunu kaleme alan isimler Cuca Canals, Bigas Luna ve Quim Monzó üçlüsü olurken yapımın yönetmen koltuğunda oturan isim Bigas Luna olmuştur.

Filmin oyuncu kadrosunu paylaşan isimlerden ön plana çıkan başrol oyuncuları Penélope Cruz, Stefania Sandrelli ve Anna Galiena gibi oyunculardan oluşmaktadır, yapımın IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı puanı 6.5 seviyelerinde yer almaktadır, Jamon Jamon izle.

Film konusu, Bigas Luna nın Yönetmen liğini yaptığı filmin öyküsü, Bir İspanyol Şehrindeki tek iş alanı olan ve sizde içten bir Samson sanız sloganıyla üretim yapan bir iç giyim firması etrafında geçmektedir. Jamon Jamon Türkçe Dublaj izle, Zengin Samson aile bireyleri aslında çaresiz ve cinsel açlık içerisindedirler.

Oğul Luis, bu açlığını çekici kız arkadaşı Silvia ile Silvia ın barda çalışan fahişe arasında gidermektedir. Jose, Silvia nın hamile olduğunu öğrendiği zaman acele ile çöplerin arasında bulduğu bir sodanın açma halkasını Silvia nın parmağına nişan yüzüğü olarak takar.

Jose nın Silvia ya karşı hissettiği aşktan çok şehvettir. Ama ailesi fakir olan ve tek kurtuluş noktası Jose olan Silvia bu işarete inanmaz. Jamon Jamon hd izle Jose nin annesi oğlunun bir fahişenin kızıyla evlenmesine izin vermeyecek kadar sosyal statüsü ile gurur duymaktadır.

Tür: Konulu

İzlenme: 11.911 izlenme

Etiketler:, , ,

Jamon Jamon izle – T

Rastgele Filmler

Benzer Filmler

Mavi En Sıcak Renktir Filmi Full izle – Türkçe Dublaj +18
Randevu Filmi Full izle – Türkçe Altyazı – Rendez-Vous +18
Çıplak Ten Filmi Full izle – Türkçe Altyazılı – Live Flesh +18
Aşkım Filmi Full izle – Türkçe Altyazılı – Cheri +18
Private Resort Filmi izle – Türkçe Altyazılı +18