Brigade Call Girls izle – T

By admin on Mayıs 17, 2013 | Yorum yaz
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed Google

Film Bilgileri

Aksiyon, Yetişkin ve Suç türünde sahnelerin yer aldığı 1977 yılı fransa yapımı olarak beyaz perdeye yansıyan filmin senaryosunu kaleme alan isim Jean-Claude Roy olurken filmin yönetmen koltuğunda da Jean-Claude Roy oturmaktadır, Brigade Call Girls izle.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden ön plana çıkan başrol oyuncuları Jean-Yves Gautier, Erika Cool ve Paul Bisciglia gibi isimlerden oluşmaktadır, filmin IMDB sitesi üzerinden izleyicileri tarafından almış olduğu başarı paunı 6.3 seviyelerinde yer alır, Brigade Call Girls Full izle.

Film konusu, Madam Clo, müşteri portföyü genellikle asillerden, bürokratlardan oluşan bir tele-kız şebekesinin başıdır. Bir anda Madam Clo’ nun favori kızları birer birer öldürülmeye başlanır.

Siyasi baskılar karşısında soruşturmayı derinleştiremeyen Fransız polisine karşın, Brigade Call Girls Filmi izle Interpol ajanı Lefin olayları aydınlatmaya kararlıdır. Ancak olay onun da hiç tahmin edemeyeceği yerlere uzanacaktır. +18 öğelerin sıkça kullanıldığı bir gerilim-polisiye..

Tür: Konulu

İzlenme: 5.718 izlenme

Etiketler:

Brigade Call Girls izle – T

Rastgele Filmler

Benzer Filmler

She Cat Filmi
Finders Keepers Filmi
Nam Nam Yetişkin Filmi İzle
Sappho Erotik film izle
Novo Erotik film