Avrupa Muhabbeti HD izle – T

By admin on Nisan 4, 2013 | Yorum yaz
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed Google

Film Bilgileri

Komedi, Macera ve Erotizm türünde sahnelerin yer aldığı 2004 yılı Amerika ve Çek Cumhuriyeti ortak yapımı olarak yansımıştır, filmin senaryosunu kaleme alan isimler Alec Berg, David Mandel ve Jeff Schaffer üçlüsü olarak karşımıza çıkarken aynı zamanda bu isimler filmin yönetmenliğinide üstlenmişlerdir.

Filmin IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı puanı 6.5 seviyelerinde yer alırken filmin oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerin başında gelen oyuncular Scott Mechlowicz, Jacob Pitts ve Michelle Trachtenberg gibi isimlerden oluşmaktadır, Avrupa Muhabbeti HD izle.

Film konusu, Scotty Thomas ve dostlarının çıkarmasından sonra Avrupa bir daha asla eskisi gibi olmayacak!İnternette yazıştığı arkadaşının isminden dolayı erkek olduğunu düşünen Scotty, kız olduğunu öğrenir öğrenmez Avrupa’ya doğru yola koyulur, Avrupa Muhabbeti Türkçe Dublaj izle.

Kahramanlarımız birbirinden ateşli yabancılar ve türlü çılgınlıklarla çevrili bilmedikleri bir dünyada başlarına geleceklerden habersiz yola koyulurlar. Avrupa Muhabbeti izle Bu hayatlarının yolculuğu olacaktır. Mayo mu yok, Ne önemi var? Bu Avrupa’da eğlenceye dalmak için bir engel değil ki!

Fragman

Tür: Konulu

İzlenme: 3.423 izlenme

Etiketler:

Avrupa Muhabbeti HD izle – T

Rastgele Filmler

Benzer Filmler

Mavi En Sıcak Renktir Filmi Full izle – Türkçe Dublaj +18
Randevu Filmi Full izle – Türkçe Altyazı – Rendez-Vous +18
Çıplak Ten Filmi Full izle – Türkçe Altyazılı – Live Flesh +18
Aşkım Filmi Full izle – Türkçe Altyazılı – Cheri +18
Private Resort Filmi izle – Türkçe Altyazılı +18