Ateli Geceler HD izle – T

By admin on Ocak 4, 2013 | Yorum yaz
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed Google

Film Bilgileri

Dram ve Erotizm türünde sahnelerin yer aldığı 1997 yılı amerika yapımı olan filmin senayosunu kaleme alan isimler Paul Thomas Anderson olurken filmin yönetmen koltuğunda da aynı zamanda Paul Thomas Anderson oturmaktadır.

Filmin IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı puanı seviyesi 7.9 seviyelerinde yer almaktadır, filmin oyuncu kadrosunu oluşturan başrol oyuncularından ön plana çıkan isimler Mark Wahlberg, Julianne Moore ve Burt Reynolds gibi oyuncular olmuştur.

Film konusu, Evindeki huzursuzluk ortamından biraz olsun uzaklaşmak isteyen genç delikanlı gece kulübünde çalışmaktadır.Adult film sektöründe yönetmen olan adam tarafından keşfedilince bir anda dünyası değişir.Bu sektörde kabul görmek için harika bir özelliği olan bu genç delikanlı bir anda zirveye ulaşır.Ancak bu anlı şanlı olmanın da bedeli de olacaktır, Ateşli Geceler HD izle.

Punch Drunk Love,Magnolıa & There Wıll Be Blood filmleriyle bilinen P.T. ‘nin Sydney filminden sonra hazırladığı Boogıe Nıghts sinema dünyasında söz sahibi olmayı başardığı filmdir.Yönetmenin hikaye anlatım gücü yadsınamaz bir gerçek.Harika bir anlatım & çarpıcı bir senaryo ile önümüze sunulan filmde,konu itibari ile komik & derin anlamlar içeren :) cinsellik diyalogları en yüksek rütbede yerlerini alıyorlar.

Yönetmenin çoğu filminde çalışmış olan görüntü yönetmeninin kesintisiz harika tek plan çekimleri { bu kadar yoğun olmasada iyi tek plan sahneleri;Colleteral & Chıldren Of Men filmlerinde mevcuttu } ile oyuncunun sırtını kameraya vererek diyaloglarla çevrili sahneler çok başarılıydı.Bulunduğu Pokies mekanın tamamını kesintisiz dolaştırması çok güzeldi, Ateşli Geceler Türkçe Dublaj izle.

Tahmin edileceği gibi filmin müzikleri harikaydı.Çoğu zaman konuşmaları { orijinal dilde izlerken } bile bastırıp geri plana itecek kadar bir sound sahip film bu konuda da çok iyiydi.77 yıllarında başlayan hikayemiz 80 ortalarına kadar devam ediyor bu süre zarfında popüler olan bir müziğe imza atılmış çalışmalarla dolu.Yönetmen P.T ‘nin en büyük özelliklerinden biri de inanılmaz kadroları bir araya getirmesi.Bu filmden sonra çekeceği Magnolıa filminde de aynı yolu izlemişti.

Büyük kadroyu,çok sayıda sahnelerle kotardığı filmde,hikayeye sonradan dahil olan oyuncuları bile özenle seçtiği dikkatlerden kaçmıyor.Özellikle Burt Reynolds döktürüyor filmde & bu rolle Altın Küre’den ödülle dönmüş,Oscar & BAFTA’ta da ise Aday olmuştur, Ateşli Geceler izle.

Özellikle annesi tarafından hakir görülerek büyüyen genç,tam deli zamanlarında birşeyleri ispat etmek için girdiği bu yolda başarılı olmak tek hedefi haline gelir.Çarpıcı bir hayat içinde,lüks mekanlar,bir içim su kızlar içinde sürülen bir yaşam ona haliyle albenisi yüksek gelmektedir.Ama bu çabuk sıçramanında düşüşü de bir o kadar derecede olacaktır.

Bu şöhret ömürlük değildir & bu şanın getirisi de ağır olacaktır.O ana kadar güzel görünen herşey bir anda eavucuna toz tanecikleri olarak dökülebilir.3 Dalda Oscar Adaylığı,BAFTA & Altın Küre’de Ödül & Adaylık sahibi,bu birçok karakterin hikayesine tanıklık edeceğimiz bu frapan filme mutlaka bir göz atın.

Fragman

Tür: Konulu

İzlenme: 7.689 izlenme

Etiketler:, ,

Ateli Geceler HD izle – T

Rastgele Filmler

Benzer Filmler

She Cat Filmi
Finders Keepers Filmi
Nam Nam Yetişkin Filmi İzle
Sappho Erotik film izle
Novo Erotik film